داوری آثار سمپوزیوم طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران به پایان رسید.

داوری آثار نخستین سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران ۱۳ اردیبهشت ماه به پایان رسید.
به گزارش مشاور رسانه‌ای سمپوزیوم، اکبر جلیلی دبیر سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران با اعلام خبری گفت: با پایان یافتن داوری آثار سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران، آماده برگزاری اختتامیه این سمپوزیوم خواهیم بود.

جلیلی افزود: نخستین سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران در اختتامیه خود از ایرج رامین فر طراح برجسته صحنه و لباس تئاتر و سینما تقدیر و مراسم بزرگداشتی به پاس یک عمر فعالیت هنری برای وی برگزار خواهد کرد.

وی با اشاره به دیگر بخش های مراسم اختتامیه بیان کرد: این سمپوزیوم در نظر دارد از مریم مجد به دلیل ترجمه کتاب «طراحی صحنه» اثر اورن پارکر و کریگ وولف که یکی از کتاب های مهم در زمینه طراحی صحنه محسوب می شود، تقدیر کند.

دبیر نخستین سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران در پایان عنوان کرد: نفرات برگزیده در هر بخش علاوه بر یک جایزه ویژه، موفق به دریافت بورس تحصیلی دوره کامل طراحی لباس خواهند شد.

نخستین سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تئاتر تهران هفته پایانی اردیبهشت ماه در مجموعه ی فرهنگی تئاتر شهر با تقدیر از نفرات برگزیده به کار خود پایان خواهد داد.